Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach- Dziedzicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wyniki  Konkursu Regionalnego ,,Zwierzęta wokół nas”- r. szk. 2020/2021 (kategorie  prac: literacka, fotograficzna, plastyczna)

       

Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie


Nagroda: Bartłomiej R. kl.1
Wyróżnienie
: Matylda S. kl.1

Szkoła Podstawowa nr  1 w Szczyrku


Wyróżnienia:

Małgorzata Ł. kl.3
Julia K. kl.2
Anna M. kl.2


Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach


Nagrody:

Borys F. kl.1
Martyna Ł. kl.1
Piotr H. kl.1
Kajetan H. kl.1
Zuzanna L. kl.1
Nataniel B. kl.1


Wyróżnienia:


Aleksandra B. kl.1
Michał R. kl.1
Julia K. kl.1
Szymon M. kl.1
Jagoda S. kl.1
Wiktoria M. kl.1
Małgorzata K. kl.1

Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach


Nagrody:

Emilia G.  
Oliwia T. kl.4
Klaudia P. kl.7


Wyróżnienia:


Klaudia M. kl.4
Maja K. kl.2
Olga G. kl.7
Yelyzaveta S.  kl.4
Maja R. kl.5


Katolicka  Szkoła Podstawowa  im św. Brata Alberta w Czechowicach – Dziedzicach


Nagrody:


Martyna D. kl.6
Milena H. kl.6
Mateusz R.


Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach


Nagrody

Zuzanna K. kl.3
Aleksandra J. kl.4
Paulina W. kl.1


Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwinie


Nagroda

Wiktoria C. kl.6

Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach- Dziedzicach


Nagrody


Laura S. kl.2
Wiktor G. kl.1
Liliana E. kl.2
Maja K. kl.1
Filip K. kl.1
Łukasz T. kl.1
Martyna J. kl.7
Wiktor D. kl.1
Maja K. kl.1 b – dwie nagrody ( kategoria- prace plastyczne)
Szymon R. kl.1
Weronika M. kl.6
Michał B. kl.1
Zuzanna M. kl.1
Emilia W. kl.1
Piotr S. kl.4
Michał K. kl.1
Julia K. kl.1
Bartosz S. kl.1
Antoni Z. kl.1
Hubert K. kl.1
Tomasz G. kl.1
Kamil B. kl.1
Aleksandra K.  kl.1
Karolina D. kl.1
Julia T. kl.1
Emilia G. kl.1
Zuzanna G. kl.1
Dagmara P. kl.6
Amelia P. kl.6
Filip B. kl.1
- dwie nagrody (kategoria- prace: plastyczna, fotograficzna)
Szymon T. kl.1
Amelia C. kl.1
Rafał G. kl.5
Paulina U.
kl.1
Katarzyna R. kl.1
Bartosz G. kl.7
Oliwia F. kl.1
Paulina M. kl.2
Maja D. kl.7
Oliwia M. kl.4
Małgorzata M. kl.6


Wyróżnienia:

Wiktor W. kl.1
Alicja T. kl.1
Maja K. kl.1
Liliana F. kl.1
Zuzanna F. kl.7


Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i ich opiekunom.

Nagrody zostaną przekazane laureatom w ustalonym terminie.  


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego