Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach- Dziedzicach

Menu główne:

Galeria > Rok szkolny 2020/2021

Stypendiada Polonistyczna rozstrzygnięta!

Początkiem grudnia chętni uczniowie z klas 6a,6c,7d i 7e pod opieką p. Agnieszki Łukaszek wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada Polonistyczna. Zmagania odbyły się w trzech kategoriach: ortograficznej, literackiej i czytelniczej.

Z radością informujemy, iż uczeń z klasy 7d Jakub F. w części ortograficznej zdobył maksymalną ilość punktów, zdobywając I miejsce w Polsce i tytuł Laureata.

Na uznanie zasługują także Natalia D. i Martyna P.z klasy 7e,które w tej samej kategorii zdobyły wyróżnienia i tytuły Finalistek.

Ogromne brawa należą się także Nikoli K. z klasy 6a i Filipowi Sz. z klasy 7d, którzy otrzymali wyróżnienia i tytuły Finalistów za część literacką.

Laureat i Finaliści otrzymali dyplomy i medale, a dla każdego uczestnika przygotowany jest pamiątkowy dyplom.

Serdeczne gratulacje i podziękowania należą się  WSZYSTKIM uczestnikom!  Z całą pewnością nie zabraknie nas w kolejnej edycji konkursu!