Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach- Dziedzicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Galeria > Rok szkolny 2019/2020


Dobiegła końca kilkumiesięczna przygoda uczniów z klasy 6e, która nie mogłaby się udać bez wsparcia Grupy LOTOS Terminale z siedzibą w naszym mieście. Przez kilkadziesiąt dni dzieci odkrywały kolejne tajemnice ziół, pogłębiały swoją wiedzę, a także spotykały wielu ciekawych ludzi. „Niezłe Ziółka” – bo pod taką nazwą działali uczniowie, poprzez zabawę i doświadczenia otworzyli się na nowe zagadnienia. Chętnie pracowali, a zwieńczeniem ich działań jest poniższa prezentacja.

Zachęcamy do obejrzenia!

Przygoda się kończy, ale na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci!

Agnieszka Łukaszek

Niezłe Ziółka i  przygoda z Lotosem!


Troje uczniów z klasy 6e
Nadia, Martyna i Krzyś przystąpiło do programu edukacyjnego "Zdolni z Czechowic Dziedzic Miasta z zapałem" organizowanego przez Grupę Lotos.

W dniach 22-24.10. na zaproszenie organizatorów wybrali się do Trójmiasta, aby uczestniczyć m.in. w warsztatach i zajęciach w ramach Festiwalu Explory w Gdyni. Oprócz zajęć uczniowie mieli czas na zwiedzanie. Zobaczyli Sopot, Gdańsk oraz Gdynię.

Był to bardzo aktywny czas, bogaty w wiele wrażeń i przygód.

Dodatkowo, uczniowie regularnie spotykają się ze swoją opiekunką Agnieszką Łukaszek, z którą realizują zadania w ramach projektu. Grupa o nazwie „Niezłe Ziółka” pracuje bardzo intensywnie świetnie się przy tym bawiąc!

Agnieszka Łukaszek


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego